Kniha návštěv

Kontakt pro PF?

Vladimír Škoda 03.01.2017
Martino, pozvánku na dříve slíbený kytarový večírek s různými muzikanty a kapelníky - jsem už podruhé neposlal, neodepsala jsi ani neposlala slíbený mail (chybí nám občas tvoje zobcovka...:-). Tak píšu podruhé naposledy - dostanu mail adresu (psali jsme ti PF a máš tu i neumělé video ze tvého koncertu na Grohové v kostele...)?
Pokud ne - tak žij v 2017 krásně a naplno, hrej a usmívej se, to umíš nádherně!!

Šikovní lidé nejsou daleko

Antonín Martinát 21.05.2015
Měl jsem tu čest během poslední doby slyšet Martinu několikrát hrát. Vždy jsem byl z koncertu nadšený. Začalo to objevem nádherného kvarteta Flautas de Colores. Zajímavé bylo i spojením flétny a varhanního pozitivu nebo sólové hry, kdy Martina ještě zvládá souběžně s hraním zpívat. Moc netuším, jak to dělá, každopádně je to zajímavé a pěkné.
Na koncertech se mně líbí i promluvy mezi hraním. Nezažil jsem dlouhé únavné vypravování, při kterém člověk bojuje se spánkem. Vždy jen několik výstižných vět nezasekávajícího se projevu, které člověka o něco obohatí.
Jsem rád, že jsou lidé jako Martina Komínková. Vždy si uvědomím, že šikovní a úžasní lidé nejsou kdoví jak daleko, potkáváme je denně. Jen tak dále a stále se stejným nebo větším úsměvem :-)
Člověk není na světě sám, tak chci ještě v tomto úryvku pochválit hudebníky, které jsem slyšel s Martinou hrát.

Úspěch

Miloslav Klement 20.10.2014
Byl jsem velmi mile překvapen když jsem četl, že Vaše skupina zobcových fléten FLAUTAS DE COLORES byla zařazena do programu Bachova festivalu. Již to svědčilo o vaší vysoké úrovni.
Velmi lituji, že jsem se nemohl koncertu z neodkladných důvodů zúčastnit! !

Slyšel jsem však četné pozitivní ohlasy vašeho koncertu a včera mi je potvrdila Barbara Willi po varhanním koncertu u jezuitů. Velmi vás chválila ! ! Tím více jsem litoval, že jsem vás neslyšel. Nepochybuji ovšem, že jste v Brně nehrály naposled a že se tedy vašeho vystoupení dočkám.

Velmi Vás zdravím a přeji další umělecké úspěchy !

srdecne diky!

Lucka Krausova 14.10.2014
Diky mockrat Tobe a 3 tvym studentkam - spoluhrackam za nadherny zazitek ze ctvrtecniho koncertu v Cervenem Kostele! Opravdu povznasejici zazitek:-) Cd posloucham stale dokola a myslim, ze jen tak se ho nenabazim...

Bystřická letní flétna

Alenka Vaculíková 31.08.2014
Dobrý den milá paní učitelko.
Na kurzu se mi to moc líbilo. Moc se mi líbily individuální a komorní hodiny s vámi. Nejraději bych byla, kdyby tento kurz trval ještě aspoň týden. Je mi moc líto, že se s vámi vidím jen jednou v roce. Vaše hodiny mě tento i minulý rok hodně naučily a přijdou mi moc zajímavé.
Už teď se na vás moc těším.

Gratulace

Jaroslav Halouzka 15.03.2014
Martino, gratuluji k úžasnému koncertu (Párty pro kvarty)! Plný sál nadšených posluchačů flétny, to se jen tak nevidí a neslyší. Hluboká poklona před tím, co jste ty holky naučila a kam jste nástroj u nás posunula. Díky za pozvání.

Skutečně kultivovaná párty

Honza E 01.03.2014
Rád bych se připojil k díkům za zážitek z Párty pro kvartety. O výborné hudební stránce už zde zmínka padla. Připadá mi však důležité uvést i jiný pohled na koncert. Je tím myšleno vlastně to, co se odehrávalo v okamžicích, kdy se přímo nekoncertovalo. A právě i na tuto stránku se zřejmě organizátoři dobře připravili. Prvním signálem bylo velmi jemné upozornění na použití potlesku během koncertu. Účinek byl dokonalý. Diváci byli nuceni skladby více rozlišovat, koncert měl spád a následný patřičný potlesk byl o to bouřlivější. Soustředěnost publika byla skutečně udivující, neboť z velké části bylo tvořeno i menšími dětmi. Rovněž průvodní slova hostitelky nenásilně podala základní informace, navíc přednesené neobyčejně kultivovaným a vřelým způsobem. A že se o přestávce zaskvěla párty i bohatým občerstvením, to už byla jen taková třešinka na dortu.

Re: Skutečně kultivovaná párty

martina 01.03.2014
Díky za krásná slova ocenění, opravdu si jich vážíme. Budeme se snažit i nadále připravovat krásné a nejen hudební zážitky pro vás všechny.

Ponořit se do krásy...

pššš... 25.02.2014
Moc děkuju za dnešní Párty pro kvartety. Byl to krásný zážitek! Přišel jsem rovnou z práce a tak se mi sem tam snažily nějaké naléhavosti vkrást do mysli. Ale ještě před koncem první poloviny jsem byl z roztěkanosti kompletně uzdraven. Nevím, jak se jmenovala ta poslední skladba před přestávkou, ale ta mě tak vtáhla do krásy, že jsem si ji vychutnal až do dna a veškeré pracovní starosti měly od té chvíle naprostou smůlu ;-) Ještě jednou díky moc! Je krásné vidět a slyšet a cítit, když se hraje s radostí!

Re: Ponořit se do krásy...

martina 01.03.2014
Díky moc! Je nám velkou odměnou vědět, že hudba našim posluchačům skutečně přináší to, o co nám jde. Obzvlášť v dnešní době, kdy se všichni někam řítíme a už ani nevíme, kam...
1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek